Шановні клієнти! Повідомляємо Вам, що з 01.08.2023 буде змінено перелік тарифних планів доступу до мережі Інтернет. Замовлення послуг буде здійснюватися лише згідно наступних тарифних планів.
Дякуємо за підтримку комп'ютерної мережі "Бітл.нет"! Саме Ваша підтримка дозволяє утримувати коштовне обладнання та канали зв'язку, а також дозволяє продовжувати роботу над удосконаленням мережі й надалі.

ІНТЕРНЕТ

Печать

Платіжний термінал

Платіжний термінал - це зручний, сучасний метод здійснення платежів мобільним операторам, комунальним підприємствам, провайдерам та іншим підприємствам в режимі 24/7. Перевагою такого методу оплати для клієнта є те, що оплата здійснюється готівкою. Платіжні термінали мають зручний і зрозумілий інтерфейс для здійснення платежів і постійно зростаюча кількість місць розміщення. Головним недоліком є ​​те, що більшість терміналів не має можливості віддавати здачу. Тому при здійсненні оплати Вам потрібно внести точно ту суму, яку хочете оплатити! Якщо Ви помилково внесли іншу суму - Вам все одно її зарахують.
Наша компанія співпрацює з багатьма провайдерами платіжних терміналів, що дозволяє клієнтам вибрати найбільш зручний термінал для платежів. Ми продовжуємо розширювати коло наших партнерів, в тому числі платіжних терміналів. Перелік наших партнерів, детальний опис здійснення платежу і карта розташування платіжних терміналів наведені нижче.

У нашому районі термінал розташований в магазині "ДОЛИНА"

Крім географії «Платіжка» розширює спектр компаній, чиї послуги можна оплатити через термінали. Ми співпрацюємо з усіма мобільними операторами, провідними Інтернет-провайдерами, мережами IP-телефонії, супутниковими і кабельними TV, системами електронних переказів.

Прийом і переказ платежів в термінальній мережі «Платіжка» здійснює Банк Національний Кредит, це дозволяє реалізовувати практично будь-які проекти, пов'язані з рухом грошових коштів.

Ми пропонуємо наступні рішення для прийому платежів:

    
прийом платежів від населення 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без обіду, свят і вихідних;
    
розміщення реклами Ваших послуг, оперативне інформування про акції, новини компанії (верхній монітор, рядок, що біжить, банери і т.д.);
    
збір замовлень від споживачів, участь в акціях, поставку товарів і послуг;
    
отримання зворотного зв'язку від споживачів;
    
власний call центр по роботі з клієнтами дилера і технічну підтримку;
    
вигідні комерційні умови (відсоток прибутку може прямо залежати від оборотів контрагентів);
    
завдяки своїй універсальності добре підходить як для приватних підприємців, так і для великих мереж, банківських структур.

При оплаті вам необхідно ввести номер замовлення (номер транзакції)