ІНТЕРНЕТ

Печать

Платіжний термінал

Платіжний термінал - це зручний, сучасний метод здійснення платежів мобільним операторам, комунальним підприємствам, провайдерам та іншим підприємствам в режимі 24/7. Перевагою такого методу оплати для клієнта є те, що оплата здійснюється готівкою. Платіжні термінали мають зручний і зрозумілий інтерфейс для здійснення платежів і постійно зростаюча кількість місць розміщення. Головним недоліком є ​​те, що більшість терміналів не має можливості віддавати здачу. Тому при здійсненні оплати Вам потрібно внести точно ту суму, яку хочете оплатити! Якщо Ви помилково внесли іншу суму - Вам все одно її зарахують.
Наша компанія співпрацює з багатьма провайдерами платіжних терміналів, що дозволяє клієнтам вибрати найбільш зручний термінал для платежів. Ми продовжуємо розширювати коло наших партнерів, в тому числі платіжних терміналів. Перелік наших партнерів, детальний опис здійснення платежу і карта розташування платіжних терміналів наведені нижче.

У нашому районі термінал розташований в магазині "ДОЛИНА"

Крім географії «Платіжка» розширює спектр компаній, чиї послуги можна оплатити через термінали. Ми співпрацюємо з усіма мобільними операторами, провідними Інтернет-провайдерами, мережами IP-телефонії, супутниковими і кабельними TV, системами електронних переказів.

Прийом і переказ платежів в термінальній мережі «Платіжка» здійснює Банк Національний Кредит, це дозволяє реалізовувати практично будь-які проекти, пов'язані з рухом грошових коштів.

Ми пропонуємо наступні рішення для прийому платежів:

    
прийом платежів від населення 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без обіду, свят і вихідних;
    
розміщення реклами Ваших послуг, оперативне інформування про акції, новини компанії (верхній монітор, рядок, що біжить, банери і т.д.);
    
збір замовлень від споживачів, участь в акціях, поставку товарів і послуг;
    
отримання зворотного зв'язку від споживачів;
    
власний call центр по роботі з клієнтами дилера і технічну підтримку;
    
вигідні комерційні умови (відсоток прибутку може прямо залежати від оборотів контрагентів);
    
завдяки своїй універсальності добре підходить як для приватних підприємців, так і для великих мереж, банківських структур.

При оплаті вам необхідно ввести номер замовлення (номер транзакції)