ТАРИФИ

 

Компанія "Бітл.нет" надає консультації з вибору провайдеру та способу підключення до мережі Інтернет, а також доступ до платформ з доставки медіаконтенту користувачу. Рекомендоване підключення - по технології PON для забезпечення максимально якісного і надійного оптико-волоконного зв'язку. PON (passive optical network) — це сучасна технологія високошвидкісної передачі даних по оптико-волоконних лініях зв'язку, що реалізується як у приватному секторі, так і в багатоквартирних будинках, в яких закладені оптичні комунікації. Оптика при цьому проводиться безпосередньо в квартиру. 

До особливостей технології PON належить наявність деревоподібної архітектури, за рахунок чого для периферійних вузлів не потрібне електроспоживання. Таким чином доступ до мережі Інтернет не переривається навіть за умови локальних перебоїв з електропостачанням. Окрім цього, завдяки наявності невеликої кількості активних елементів така технологія є макисмально надійною та має знижену чутливість до впливу суміжних ліній зв'язку.
Враховуючи специфіку процедури підключення Інтернету за технологією PON, для доступу до мережі необхідне встановлення в квартирі абонентського терміналу EPON. Він є власністю провайдера, тому в разі відключення послуги його потрібно буде повернути компанії.
Для отримання послуг в багатоповерхівках необхідно замовити технічну можливість підключення та обрати тарифний план.  
Основні переваги оптико-волоконного Інтернет-зв'язку. 
З'єднання інтернету через оптоволоконний кабель забезпечує клієнту масу переваг. 
Завдяки якісним властивостям оптичного волокна подібні канали зв'язку відрізняються:
- довговічністю і виключною пропускною здатністю;
- бездоганною якістю і безпекою з'єднання - несанкціоноване втручання в мережу практично повністю виключено;
- низьким рівнем шумів і відмінною перешкодозахищеністю;
- високою швидкістю передачі даних, у тому числі аудіо- та відеоінформації;
- відкритістю системи для організації додаткових сервісів, в тому числі, телефонної інфраструктури, мережі відеонагляду та охоронних пристроїв.

Оскільки прокладка кабелю не має обмежень по довжині каналів, оптоволоконний Інтернет дозволяє здійснювати з'єднання навіть з територіально віддаленими об'єктами.