Що таке IP адреса?

Послуга виділена (зовнішня) IP-адреса забезпечить простоту доступу до сайтів, обміну інформацією, спілкування, ігор, завантаження, створення власних ігрових серверів в Інтернеті. Для замовлення послуги зверніться за телефонами техпідтримки. (Кількість вільних адрес обмежена). Що таке виділена IP-адреса? Зовнішня IP - це Ваша реальна статична IP-адреса в мережі Інтернет, що дозволяє ідентифікувати ваш комп'ютер в «світовій павутині». Зовнішня IP адреса зазвичай необхідна для організації на вашому комп'ютері сервісів доступних з мережі Інтернет і для більш зручного використання сервісів Інтернету.

Переваги зовнішньої IP-адреси:

Простота скачування
Багато файлобомінних сервісів не дозволяють одночасно завантажувати різним користувачам з однієї IP-адреси. У зв'язку з цим, доцільно використовувати зовнішньої IP, де ваша реальна IP- адреса стає унікальною в мережі Інтернет.

Обмін файлами та інформацією
Наявність зовнішньої IP дозволяє використовувати свій комп'ютер, як майданчик для свого сайту або ftp-сервера. Також відкриває можливість віддаленого доступу - управління своїм домашнім комп'ютером з інших комп'ютерів, наприклад з роботи.

Ігри
Ви можете створювати власні ігрові сервера, доступні для всіх користувачів Інтернету.

Спілкування
Безмежні можливості для спілкування. Стабільна робота таких програм як Skype і ICQ, а так само можливість створення IP-телефонії.

Стабільність
Головне - це незалежність від роботи NAT-серверів провайдера і правильна ідентифікація в мережі. Це забезпечує стабільність в роботі і більш швидкий доступ до звичних сервісів.

Примітка:

Використовуючи зовнішні IP-адреси, Ви повинні пам'ятати, що несете повну відповідальність за збереження своїх даних, відданих в спільне використання, і за виникнення вхідного і вихідного трафіку, викликаного зверненням до сервісів Вашого комп'ютера з мережі Інтернет. Крім цього на Windows - комп'ютері настійно рекомендується виконати кілька нескладних підготовчих заходів:
1. Встановити та правильно налаштувати персональний брандмауер (firewall). Не слід довіряти брандмауера, що входить в поставку операційної системи. Крім Windows 10.
2. Виключити всі непотрібні / невикористовувані сервіси на комп'ютері (наприклад, IIS - Internet Information Server, Remote Registry Service).

Якщо передбачається надавати ресурси комп'ютера в спільне використання іншим користувачам по протоколу SMB ((Server Message Block)), необхідно налаштувати спільне використання ресурсів в мережі Microsoft відповідно до документації на встановлену у вас версію Windows і дозволити в правилах брандмауера вхідні з'єднання за вказаними портів з ip-адрес легальних клієнтів. В іншому випадку рекомендується вимкнути «підтримку Netbios через TCP / IP» і заблокувати в брандмауері вхідні з'єднання за наступними портам:
1. UDP 137, 138 і TCP 139 для Win98 / WinNT / Win2000 / XP (SMB over NetBIOS);
2. TCP 445 для Win2000 / XP (SMB over TCP).
3. Встановити і налаштувати антивірусне програмне забезпечення, регулярно оновлювати базу вірусів. Крім Windows 10.
4. Регулярно встановлювати нові функції та пакети виправлень операційної системи.