Шановні клієнти! Повідомляємо Вам, що з 01.08.2023 буде змінено перелік тарифних планів доступу до мережі Інтернет. Замовлення послуг буде здійснюватися лише згідно наступних тарифних планів.
Дякуємо за підтримку комп'ютерної мережі "Бітл.нет"! Саме Ваша підтримка дозволяє утримувати коштовне обладнання та канали зв'язку, а також дозволяє продовжувати роботу над удосконаленням мережі й надалі.

В наш час майже в кожному будинку або офісі є комп'ютер. Сьогодні не можна уявити роботу будь-якої компанії без комп'ютерів. Комп'ютери заповнили не тільки наші робочі місця а й знайшли місце у нас вдома для розваг. А що робити якщо комп'ютер зламався? Відповідь проста, звернеться в сервісний центр по ремонту комп'ютерів. Сьогодні безліч компаній має або власного системного адміністратора або отримує послуги з обслуговування комп'ютерів від сторонніх компаній, що спеціалізуються на цьому (ІТ - аутсорсинг). Ремонт комп'ютерів, ось два головних слова за якими спеціалізується наша компанія, і не важливо, що сталося з вашим комп'ютером, може він не включається, або в нього проникли віруси, не працює інтернет, весь час зависає і тд. тп. Будьте впевнені, фахівцями (майстрами по комп'ютерах) нашої компанії буде проведена ретельна діагностика і усунення проблем.

Вибір сервісного центру по ремонту комп'ютерів, звичайно, залишається за Вами, але ми постараємося перерахувати, чому з нами вигідніше. Головна наша перевага це широкий спектр послуг на ринку it технологій. Ми можемо не тільки зробити ремонт комп'ютера, а також заправити картриджі, усунути проблеми з сайтом, оновити 1С, провести настройку комп'ютерів, усунути проблеми з мережею чи налаштувати інтернет. З чого починається ремонт комп'ютерів? Перш за все, з дзвінка майстру по комп'ютерам, далі Ви повинні коротко описати проблему, і останні Ваші дії (після чого комп'ютер зламався). Після майстер приїжджає до Вас, і проводить діагностику. Якщо проблеми пов'язані з апаратною частиною, майстер по комп'ютеру записує ті деталі, які вимагають заміну, називає приблизну вартість. І як правило на наступний день робить заміну. Якщо ж поломка комп'ютера пов'язана з програмною частиною, злетіли драйвера, комп'ютер заражений вірусом, або його просто потрібно почистити і налаштувати то проблема, як правило, вирішується на місці. Загалом, замовляючи ремонт комп'ютерів у нас, Ви отримує якісні послуги. Наш комп'ютерний майстер завжди готовий вирішити будь-які проблеми з комп'ютером.

Ремонт комп'ютерів ціни:

Наименование услуги Цены
(грн.)
Діагностика комп'ютера 30 грн.*
Ремонт комп'ютера с заміною комплектуючих 70 грн.*
Ремонт комп'ютера без заміни комплектуючих залежно від ремонта.*
Профілактика комп'ютера (чистка системного блока) у нас в сервісі 80 грн.*
Профілактика комп'ютера (чистка системного блока) на місці клієнта 100-150 грн.*

* Виклик комп'ютерного майстра коштує 20 грн. . (Якщо вартість всіх робіт перевищує 250 грн. Виклик майстра безкоштовний).