Шановні клієнти! Повідомляємо Вам, що з 01.08.2023 буде змінено перелік тарифних планів доступу до мережі Інтернет. Замовлення послуг буде здійснюватися лише згідно наступних тарифних планів.
Дякуємо за підтримку комп'ютерної мережі "Бітл.нет"! Саме Ваша підтримка дозволяє утримувати коштовне обладнання та канали зв'язку, а також дозволяє продовжувати роботу над удосконаленням мережі й надалі.

Бітл.нет

 

Інтернет провайдер "Бітл.нет" надає підключення до інтернету по технології PON для забезпечення максимально якісного і надійного оптико-волоконного зв'язку. PON (passive optical network) — це сучасна технологія високошвидкісної передачі даних по оптико-волоконних лініях зв'язку, що реалізується як у приватному секторі, так і в багатоквартирних будинках, в яких закладені оптичні комунікації. Оптика при цьому проводиться безпосередньо в квартиру. 

До особливостей технології PON належить наявність деревоподібної архітектури, за рахунок чого для периферійних вузлів не потрібне електроспоживання. Таким чином доступ до мережі Інтернет не переривається навіть за умови локальних перебоїв з електропостачанням. Окрім цього, завдяки наявності невеликої кількості активних елементів така технологія є макисмально надійною та має знижену чутливість до впливу суміжних ліній зв'язку.
Враховуючи специфіку процедури підключення Інтернету за технологією PON, для доступу до мережі необхідне встановлення в квартирі абонентського терміналу EPON. Він є власністю провайдера, тому в разі відключення послуги його потрібно буде повернути компанії.
Для отримання послуг в багатоповерхівках необхідно замовити технічну можливість підключення та обрати тарифний план PON100M.  
Основні переваги оптико-волоконного Інтернет-зв'язку. 
З'єднання інтернету через оптоволоконний кабель забезпечує клієнту масу переваг. 
Завдяки якісним властивостям оптичного волокна подібні канали зв'язку відрізняються:
- довговічністю і виключною пропускною здатністю;
- бездоганною якістю і безпекою з'єднання - несанкціоноване втручання в мережу практично повністю виключено;
- низьким рівнем шумів і відмінною перешкодозахищеністю;
- високою швидкістю передачі даних, у тому числі аудіо- та відеоінформації;
- відкритістю системи для організації додаткових сервісів, в тому числі, телефонної інфраструктури, мережі відеонагляду та охоронних пристроїв.

Оскільки прокладка кабелю не має обмежень по довжині каналів, оптоволоконний Інтернет дозволяє здійснювати з'єднання навіть з територіально віддаленими об'єктами.