Шановні клієнти! Повідомляємо Вам, що з 01.08.2023 буде змінено перелік тарифних планів доступу до мережі Інтернет. Замовлення послуг буде здійснюватися лише згідно наступних тарифних планів.
Дякуємо за підтримку комп'ютерної мережі "Бітл.нет"! Саме Ваша підтримка дозволяє утримувати коштовне обладнання та канали зв'язку, а також дозволяє продовжувати роботу над удосконаленням мережі й надалі.

БЕЗПЕКА

Comodo Internet Security. Безкоштовний захист для домашньої мережі

Вийшла нова версія безкоштовного пакета для забезпечення безпеки Comodo Internet Security. До її складу входять антивірус, брандмауер і модуль проактивного захисту. Ця програма цікава не тільки своїм безкоштовним статусом, але також невеликим розміром дистрибутива і доброзичливістю до користувача. У базі даних брандмауера більше 10 тисяч додатків, які програма класифікує за рівнем ризику, наприклад, "безпечне", "шпигунський модуль", "рекламний модуль" і т.д. Програма має простий інтерфейс, в якому нескладно розібратися і завдяки якому можна швидко зрозуміти, де знаходиться той чи інший параметр. За допомогою Comodo Internet Security можна створювати правила, забороняючи певним додаткам виходити в Інтернет, стежити за трафіком в реальному часі і багато іншого. Є і система автоматичних оновлень.

 Eset Smart Security

Eset Smart Security - повноцінна система безпеки від компанії Eset, яка об'єднує в собі антивірус, модуль боротьби зі шпигунським програмним забезпеченням, персональний брандмауер і модуль боротьби з небажаними поштовими розсилками. Кожен модуль Smart Security налаштований на взаємодію з іншими частинами програми, що дозволяє забезпечувати повний захист комп'ютера і, що важливоо, оптимально використовувати ресурси системи.

 ESET NOD32 Smart Security

 ESET NOD32 Smart Security запобігає ризику зараження комп'ютера, виявляє і видаляє шкідливі програми, забезпечує захист від рекламного ПО, руткітів, шпигунських програм, троянів, вірусів, хробаків і інших погроз з інтернету.

Антивірус Avast !: безкоштовний і ефективний


Зараз, коли віруси і їх модифікації виходять мало не через кожні п'ять хвилин, вірусні епідемії змінюють одна одну, а всі паролі вже давно викрадені "троянами", в світі антивірусів панує відносний спокій. Але сьогодні ми хочемо розповісти про незвичайне явище на цьому ринку: безкоштовному (для домашнього використання) антивірус Avast !, здатному потягатися з іменитими побратимами.

ESET NOD32   

 Антивірус розроблений на основі популярної технології ThreatSense®. Система дозволяє проактивно виявляти і знешкоджувати більше вірусів, шпигунських програм, рекламного ПО, фішинг-атак, руткітів і інших інтернет-загроз, ніж будь-яка інша програма.