ЗМІНА РЕКВІЗИТІВ ДЛЯ СПЛАТИ ПОСЛУГ!

Повідомляємо Вас про зміну реквізитів для оплати послуг інтернет-провайдера "Бітл.нет" з 15.08.2020 у зв'язку зі зміною МФО "ПриватБанка"

 Докладніше

 03.03.2018 

В зв`язку з економічною ситуацією та поточним станом на ринку телекомунікаційних послуг, а саме збільшенням вартості зовнішнього інтернет-каналу, збільшенням витрат на технічну підтримку та обслуговування обладнання, ми вимушені переглянути нашу цінову політику. Для того, щоб і в подальшому Ви могли користуватися якісними послугами, мати цілодобовий доступ до мережі Інтернет, було прийнято рішення про введення з 15 березня нових тарифів на послуги доступу до мережі Інтернет.

 

При підключенні в рамках акції «Запроси друга» (по рекомендації), новий абонент повинен вказати прізвище абонента, який рекомендував йому послуги "Бітл.нет". Після складання договору з провайдером,  абоненти отримують бонусний платіж в розмірі обраного тарифного плану. Акція діє постійно.

Вас интересует, как создать сайт?

Не просто создание сайта или создание интернет магазина, а качественный посещаемый сайт, который мог бы приносить прибыль. Все достаточно просто!

 

 


Besucherzahler russian women
счетчик посещений